Medicinari i ekonomisti- vrhunski sportisti!

Iz godine u godinu, naši učenici osvajaju medalje u sportu, uz podršku profesora fizičkog vaspitanja Aleksandra Gostojića.

Na prvenstvu Vojvodine u džudou, u kategoriji do 66 kg Aleksandar Petrov je osvojio drugo mesto,

U kategoriji do 73 kg Šarov Dmitrij – prvo mesto, Kajkara Marko- drugo mesto, Jegor Petrov- treće mesto,

U kategoriji do 81 kg, Anatolij Gromilov – drugo mesto.

U ženskom takmičenju, u kategoriji do 63 kg Anastasija Kubrik je osvojila drugo mesto. Svi učenici su se plasirali na Republičko prvenstvo u džudou, koje se očekuje u maju mesecu.

Na Sambo Drzavnom prvenstvu u džudou Aleksa Otic osvojio je dve zlatne medalje u kategorijama mladji juniori i juniori do 48kg.

Takođe, na školskom prvenstvu Srbije u karateu, naša učenica Martina Ladocki je osvojila srebrnu medalju, odnosno drugo mesto, kao i Miloš Gajin, drugo mesto u muškoj konkurenciji.

Čestitamo svim sportistima, ponosni smo na vas!