* * * UPIS REDOVNIH UČENIKA U ŠKOLSKU 2014/15. GOD.* * * PRVA GODINA BESPLATNA ZA SVE SMEROVE !

UPIS DESETE GENERACIJE REDOVNIH UČENIKA U TOKU !
PRVA GODINA BESPLATNA ZA SVE SMEROVE

GIMNAZIJA – upis redovnih učenika u I razred školske 2014/15. godine.

Upis je otvoren na dva smera gimnazije:

– Jezička gimnazija (engleski, nemački, francuski, ruski, italijanski, španski i kineski jezik)

– Informatička gimnazija opšteg smera

Medicinska škola HIPOKRAT

1. Medicinska sestra vaspitač

2. Medicinska sestra tehničar

3. Farmaceutski tehničar

4. Fizioterapeutski tehničar

5. Laboratorijski tehničar

Srednja škola SVETI NIKOLA

1. Ekonomski tehničar

2. Pravni tehničar

3. Turistički tehničar

4. Tehničar zaštite od požara

5. Tehničar vuče

U školarinu uračunato: korišćenje vlastite sportske hale sa pratećom opremom, sva nastavna sredstva, korišćenje školske biblioteke i videoteke, maturski ispit, izdavanje svedočanstava, školsko obezbeđenje sa video nadzorom, održavanje prostora i opreme, sva dodatna i dopunska nastava po želji i na zahtev učenika ili roditelja, učešće na školskim takmčenjima itd.

O školi:

– Jedina privatna škola u Srbiji koja u potpunosti ispunjava sve normative predviđene zakonom i propisima donetim od strane Ministarstva obrazovanja

– Dva nova školska objekta ukupne površine preko 3000m2, 22 učionice i kabineta opremljena najsavremenijom opremom u skladu sa važećim standardima i normativima, 11 kancelarija, fiskulturna sala (košarka, fudbal, odbojka i tenis), 3 otvorena sportska terena (beton i veštačka trava), 30 parking mesta i 6.500m2 uređenog školskog dvorišta za odmor i razonodu učenika škole.

– Potpisani ugovori i uspešna saradnja sa mnogobrojnim prestižnim organizacijama iz cele Srbije (bolnice, klinički centri, domovi zdravlja, farmaceutske ustanove, labaratorije, predškolske ustanove, sindikati, strukovna udruženja, visokoškolske ustanove itd.)

– Za sve obrazovne profile škola je akreditovana, a diploma je priznata u zemljama Evropske unije.

– Posebne pogodnosti za sportiste i slične kategorije potencijalnih polaznika škole

– Obezbeđujemo profesionalnu praksu i praktičnu nastavu

– Kvalitetani i iskusni kadrovi

– Služba obezbeđenja i video nadzor

– Učešće u projektima

– Učešće na školskim sportskim i stručnim takmičenjima, manifestacijama i skupovima

– Edukativne radionice

– Individualan rad i modularan pristup

– Škola raspolaže vlastitom školskom kantinom

– Praćenje evropskih i svetskih trendova u obrazovanju

– Stalan stručni i metodički nadzor školskog pedagoga

– Školski psiholog, za prevenciju i stručnu podršku razvoju svakog učenika

– Uprava i odeljenske starešine poseban akcenat stavljaju na saradnju, redovnu komunikaciju i pravovremeno informisanje roditelja o svemu što je bitno za svakog učenika

– Naši đaci uspešno rade u državnim ustanovama, bolnicama, predškolskim ustanovama, sudovima, renomiranim preduzećima, upisuju državne fakultete na budžet (medicinski, ekonomski itd.)

* Možete nas posetiti svakog radnog dana od 08 do 20h i subotom od 08 do 13h i uveriti se u izuzetne uslove u kojima naši učenici pohađaju nastavu.

Više informacija o upisu na tel.: 021/6419-066021/6419-066 i 064/1655-485064/1655-485.