Solidarnost i humanost na delu

U periodu od 14.05 do 23.05.2014. u Srednjoj školi Sveti Nikola i Medicinskoj školi Hipokrat organizovana je akcija prikupljanja humanitarne pomoći najugroženijem stanovništu, koje je pogodila elementarna nepogoda u maju ove godine.

Ovim putem želimo da se zahvalimo velikom broju učenika, koji su se odazvali našem pozivu u prikupljanju pomoći u hrani, sredstvima za higijenu i drugoj robi za poplavljena područja.

06. juna 2014. godine u prostorijama Medicinskog fakulteta u Novom Sadu za izkazanu solidarnost i nesebičan doprinos ugroženom stanovništvu, koje je pogodila elementarna nepogoda, Zahvalnicu u ime Saveza studenata Medicinskog fakulteta iz Novog Sada između ostalih dobile su i Srednja škola Sveti Nikola i Medicinska škola Hipokrat.

Na ovoj manifestaciji sa velikim brojem zvanica u prijatnoj atmosferi i vedrom duhu svih učesnika poslata je zajednička poruka, koja ističe humanost, solidarnost i ljudskost iznad svega i da su moralne vrednosti u ovom podneblju na veoma visokom nivou.