Srednja medicinska škola HIPOKRAT -
Srednja škola Sveti Nikola - gimnazija, ekonomska, saobraćajna i ugostiteljska srednja škola
Srednja škola “Sveti Nikola” u pohodu na Italiju i Francusku

Objavljeno 26/04/2017 u 08:47 Nema komentara
Dobra

Srednja škola “Sveti Nikola” u pohodu na Italiju i Francusku

Na ovogodišnjoj ekskurziji, obišli smo delove Italije i Francuske koje još nismo posetili. Prošetajte se virtuelno kroz ove gradove sa nama!

U Italiji smo svratili na Lago di Gardi, pa smo se slikali kod katedrale u Milanu, a onda smo videli i prelepi San Remo!

Odatle svoj put nastavljamo ka Azurnoj obali, Nica, Kan, Monako, Monte Karlo! Ah, sunce sija, more šumi!

Put nas vraća u Italiju, jer se njihove obale još nismo nauživali. Lido di Jesolo, i na kraju Trst, koji još pamti svoje trgovačke dane sa srbima, pa smo tako jeli pizzu u pravom italijanskom restoranu, a meni na srpskom. Osećali smo se kao kod kuće! I da, zaboravili smo Djenovu, kao najveći lučki grad Italije.

Ostaje da vidimo gde će put Srednju školu “Sveti Nikola” navesti sledeće godine.

Pogledajte fotografije.

(Visited 219 times, 23 visits today)

Ostavi komentar