Vodič za maturante

Vodič za maturante

Period završetka srednje škole, mnogim učenicima, može predstavljati veliki problem jer se nalaze pred bitnom odlukom koja u mnogome utiče na njihovu sudbinu. Odabir fakulteta je i danas veliko pitanje postavljeno mladim generacijama, na koje ne zna baš svaki pojedinac tačan odgovor.

U utorak, 17.11.2020. godine u saradnji sa “Savezom studenata Medicinskog fakulteta“ u Novom Sadu, organizovali smo predavanje i radionicu maturantima na temu “Vodič za maturante“.

Studenti su učenicima predstavili projekt “Vodič za maturante 2020“, koji podržan od strane Kancelarije za mlade Novi Sad. Maturanti su imali priliku da čuju iskustva studentata za prijemni ispit, upis na fakultet, smerovima i studiranju, projekat je realizovan u okviru programa za profesionalnu orijentaciju.

Aktivnost je realizovana uz poštovanje svih propisanih epidemioloških mera.

Podeli

Leave a comment