Spisak nastavnika

Milica Ilić, profesor srpske književnosti i jezika 2
Milica Ilić
Srpski jezik i književnost
Svetlana Andrić, pedagog
Svetlana Andrić
Pedagog
    Невена Бошњак, директор школе - 1
    Nevena Bošnjak
    Ekonomska grupa predmeta
      Vesna Gavrančić, sekretar škole - 1
      Vesna Gavrančić
      Pravo
        Tijanina Savković, profesor farmacutske grupe predmeta - 1
        Tijanina Savković
        Farmaceutska grupa predmeta
          Nataša Ostojić-profesor fizike
          Nataša Ostojić
          Fizika
            Julijana Kostić, profesor med. grupe predmeta fizioterapeutima - 1
            Julijana Kostić
            Medicinska grupa predmeta
              Jovana Stević, psiholog
              Jovana Stević
              Psiholog
                Duško Trpčevski-profesor geografije - 1
                Duško Trpčevski
                Geografija
                  Dragica Krajčir-profesor istorije - 1
                  Dragica Krajčir
                  Istorija
                    Dragana Popov, profesor Zdravstvene nege
                    Dragana Popov
                    Zdravstvena nega
                      Danijel Takač, profesor Fizičkog vaspitanja
                      Danijel Takač
                      Fizičko vaspitanje
                        Nataša Todorović - latinski jezik - 1
                        Nataša Todorović
                        Latinski jezik
                          Nina Katana, profesor srpskog jezika i književnosti
                          Nina Katana
                          Srpski jezik i književnost
                            Zvezdan Živanović, informatika - 2
                            Zvezdan Živanović
                            Informatika
                              Валентина Гарибовић Кондић, професор медицинске групе предмета - 3
                              Valentina Garibović Kondić
                              Medicinska grupa predmeta
                                Tanja Dabić, profesor Biologije - 1
                                Tanja Dabić
                                Biologija
                                  Draginja Kabanica, profesor hemije - 1
                                  Draginja Kabanica
                                  Hemija
                                    Ranka Sladoje Zivanovic-ekonomska grupa predmeta
                                    Ranka Sladoje Živanović
                                    Ekonomska grupa predmeta
                                      prof Saša Božić-organizator praktične nastave
                                      Saša Božić
                                      Zdravstvena nega
                                        Danijela Kotlaja, profesor matematike
                                        Danijela Kotlaja
                                        Matematika
                                          Gordana Vunić- profesor medicinske grupe predmeta
                                          Gordana Vunić
                                          Medicinska grupa predmeta
                                            Skarleta Šimunđa Marot, profesor medicinske grupe predmeta
                                            Skarleta Šimunđa
                                            Medicinska grupa predmeta
                                              Jelena Kačavendić, profesor Zdravstvene nege - 2
                                              Jelena Kačavendić
                                              Zdravstvena nega
                                              Nada M. Pajić, profesor medicinske grupe predmeta
                                              Nada Pajić
                                              Medicinska grupa predmeta
                                              Ivana Cekić-profesor farmaceutske grupe predmeta
                                              Ivana Cekić
                                              Farmaceutska grupa predmeta
                                              Podeli