AIESEC – mladi u svetu preduzetništva

AIESEC – mladi u svetu preduzetništva

Srednja medicinska škola “Hipokrat” i Srednja škola “Sveti Nikola” imaju dugogodišnju saradnju sa organizacijom AIESEC. Predstavnici organizacije posetili su naše učenike tokom aprila meseca i tom prilikom održali interesantno predavanje.

Ove godine, AIESEC organizuje projekat “Skill Up”, čiji je glavni cilj da uvede mlade u svet preduzetništva, kroz niz predavanja i radionica vođenih od strane stručnih predavača iz sveta biznisa. Mladi će takođe imati priliku da kroz timski rad razvijaju studiju slučaja pod mentorstvom inostranih praktikanata, vežbaju engleski jezik i upoznaju vršnjake iz drugih srednjih škola .

Učesnici projekta će steći znanja i veštine koje su neophodne za osnivanje preduzeća, ali i vođenje preduzeća, marketing i zapošljavanje. 

Svi projekti organizacije AIESEC su odobreni od strane ministarstva prosvete, te po završetku projekta svi učesnici dobijaju sertifikate o učešću.

Podeli

Leave a comment