“Healthy food – Healthy youth”

“Healthy food – Healthy youth”

U četvrtak, 26.11.2020. godine u saradnji sa “Savezom studenata Medicinskog fakulteta“ u Novom Sadu, organizovali smo predavanje i radionicu učenicima treće godine na temu “Healthy food – Healthy youth”. Projekat “Healthy food – Healthy youth” realizovan je uz podršku OPENS 2019 – Omladinska prestonica Evrope Novi Sad.

Edukativne radionice kroz prezentacije, primere, ankete i pomoćna tehnološka sredstva imaju za cilj povećanje nivoa znanja o zdravim životnim navikama, pravilnoj ishrani, kao i motivaciji da učenici menjaju loše navike u korist života. Ovakve radionice učenicima pomažu da preispituju svoje navike i stilove života, naročito kada je u pitanju pravilna ishrana i upotreba gaziranih i alkoholnih pića.

Predavanje i radionica su bili u okviru programa zdravstvene prevencije. Aktivnost je realizovana uz poštovanje svih propisanih epidemioloških mera.

Podeli

Leave a comment