Predavanje udruženja „Respekt“

Predavanje udruženja „Respekt“

Udruženje za mlade “Respekt NS”, Srednja škola „Sveti Nikola“ i Srednja medicinska škola „Hipokrat“ ostvarili su saradnju kroz projekat „Zdravo-Bravo“ podržan i finansiran od Gradske Uprave za sport i omladini Grada Novog Sada – Kancelarija za mlade. Predavanje u trajanju 2 školska časa je održano 28.10.2019. pred 300 učenika navedenih škola. Teme koje su učenici bili u prilici da čuju su: Pravilna ishrana, Značaj fizičke aktivnosti za zdravlje mladih, Psiho-fizičko zdravlje mladih, Prevencija faktora za nastanak nasilja, Higijena i zdravstvena prevencija, Zdravi stilovi života – fizička aktivnost, Samoodbrana od naoružanog i nenaoružanog napadača (SAMBO) i Uticaj džudo i sambo sporta na celokupan razvoj ličnosti u izvođenju predavača:  MSc Dušan Antić, mr Slađana Čelić, Doc.dr Dušan Stupar, Strukovna medicinska sestra, Mirela Buculjević, Doc.dr Stanislava Popov i Prof.dr Romana Romanov.

Nadamo se uspešnom nastavku saradnje kroz naredne projekte.

Podeli

Leave a comment